Політика  |  20.04.18  |  п'ятниця
 

НАБУ хоче вивчити "плівки Онищенка"

Колишній народний депутат Олександр Онищенко написав книгу про Президента України, а також почав публікувати записи своїх розмов із Петром Порошенком.

Про готовність провести експертизу Національне антикорупційне бюро України повідомило на своїй сторінці в Facebook.

"Національне бюро неодноразово пропонувало Олександру Онищенку, в тому числі і у публічній площині, передати оригінали плівок. Зокрема, під час опитування, яке детективи Бюро проводили в рамках розслідування так званої "газової схеми" в форматі відео-конференції у грудні 2016 року. НАБУ цих записів так і не отримало. За умови одержання оригіналів записів НАБУ готове вивчити їх в межах своєї компетенції",

- йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, що колишній депутат Верховної Ради Олександр Онищенко стверджує, що записав процес корупційних переговорів Президента України Петра Порошенка. Під час розмови по телефону між ним і нібито Петром Порошенком сторони обговорювали закриття кримінальних справ проти колишнього міністра екології, члена "Партії регіонів" Миколи Злочевського. Зокрема, мова йшла про вигоду, яку нібито повинен отримати Петро Порошенко, якщо кримінальне переслідування проти екс-міністра припиниться.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах