Політика  |  19.04.19  |  п'ятниця
 

На дебати на Суспільному прийшов тільки Порошенко

Під час появи президента у студії, ведуча повідомила, що в залі нібито є людина, яка може здійснити теракт.

19 квітня після дебатів Петра Порошенка з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський" мали відбутися, відповідно до закону, ще національні дебати - у студії Суспільного.

Однак, на ці дебати, які були перенесені на 21:00, прийшов тільки один кандидат на пост президента, чинний глава держави Петро Порошенко.

Під час появи президента у студії, ведуча Мирослава Барчук повідомила, що в залі нібито є людина, яка може здійснити терористичний акт. Вона запропонувала охочим покинути студію, але усі присутні залишилися. Однак, згодом виявилося, що повідомлення про "замінування" було фальшивим.

Оскільки Володимир Зеленський не прийшов на загальнонаціональні дебати, Порошенкові надали весь ефірний час. Загалом він мав вступне слово та потім відповідав на питання громадських активістів та лідерів суспільної думки.

Президент обурився словами Зеленського на "Олімпійському" про "повстанців ЛНР та ДНР".

"Була жахлива частина... Це стосується позиції мого опонента, який на дебатах назвав російських найманців і регулярні сили РФ "повстанцями "ЛНР" і поставцями "ДНР". У нас повстанців немає, пане Зеленський. У нас російська агресія, ворог Путін",

- заявив Порошенко у студії Суспільного.

За його словами, Україною повинна керувати компетентна людина, сильний верховний головнокомандувач, проукраїнський президент, який здатний захистити державу і не допускати "таких помилок".

Крім того Порошенко заявив, що виступає проти легалізації короткоствольної зброї.

Президент пробув в ефірі Суспільного до 21:50, пославшись на важливі  міжнародні телефонні переговори.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах