Політика  |  21.03.19  |  четвер
 

На бюлетенях є 10 ступенів захисту від підробки

Бюлетені на президентські вибори друкують уже з 8 березня.

З 8 березня триває друк виборчих бюлетенів до дня голосування на чергових виборах Президента України, що відбудуться 31 березня. Бюлетені друкують на поліграфкомбінаті «Україна».

Про це зазначила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук під час брифінгу на поліграфкомбінаті.

«Мова про друк жодних інших бюлетенів іти не може, тому що ані форма, ані зміст такого бюлетеня ще не затверджені Центральною виборчою комісією, оскільки нікому не відомо, чи буде другий тур і хто саме значитиметься у цьому другому турі в бюлетені», – розповіла голова ЦВК.

За її словами, розмір бюлетеня становить 20 см на 80 см, у якому містяться відомості про 39 кандидатів.

«Якщо скласти всі виборчі бюлетені в один ряд, то смуга буде довжиною 24 тисячі 354 км, по суті, така відстань між Києвом і столицею Уругваю», – зазначила Тетяна Сліпачук.

Заступник голови ЦВК Євген Радченко повідомив, що до дня голосування на виборах Президента України було замовлено виготовлення 30 мільйонів 441 тисячу 372 бюлетенів. Вартість одного бюлетеня становить 4 гривні 26 копійок.

Директор поліграфкомбінат «Україна» Юрій Оніщенко розповів, що від 8 березня колектив підприємства працює цілодобово сім днів на тиждень. У процесі виготовлення бюлетенів задіяні 80% трудового колективу, тобто понад 700 працівників. До 24 березня буде тривати друк бюлетенів.

За словами Юрія Оніщенка, бюлетень друкується спеціально виготовленою виключно для нього фарбою на папері українського виробництва та має 10 ступенів захисту від підробки.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 463

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах