Політика  |  19.03.19  |  вівторок
 

Росія не розглядатиме ноту протесту щодо Криму

У Росії Крим вважають своїм регіоном, а тому Україна нібито не має права вказувати їм, коли його можуть відвідувати посадові особи.

Про це сказано на сайті МЗС РФ.

На сайті написано, що ноту протесту, яку було направлено ​​з Міністерства закордонних справ України було відхилено без розгляду, оскільки всі подібні заяви залишають без реакції. Вони відзначили, що ніхто не може вказувати російському керівництву як вибудовувати графік відвідування своїх регіонів у своїй державі.

У Росії закликали "визнати реальність" і той факт, що кримчани нібито зробили свій вибір на користь возз'єднання із Росією.

Вони відзначили, що ніякі "войовничі" заяви від представників нинішньої української влади "будь то чинний режим, який усіма силами намагається втримати владу, який побоюється відправитися в політичне небуття, або радикальні націоналісти різного штибу, що влаштовують диверсії та блокади проти кримчан, або продажні політики, які торгують на Заході національними інтересами за незначні поступки та прихильне ставлення — ніщо не змінить того факту, що Крим і Севастополь сьогодні й назавжди — це російська земля".

Нагадаємо, що МЗС України висловило протест у зв'язку з візитом Путіна в Крим. Україна, як і раніше, усі подібні візити вважає грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах