Політика  |  10.10.18  |  середа
 

Миротворча місія на Донбасі може бути успішною

На це сподівається Рада Європи, вважаючи, що міжнародні представники все ж таки зможуть розгорнути на сході України свою миротворчу діяльність

На цьому акцентувала увагу міністр закордонних справ Хорватії, голова Комітету міністрів Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич коли виступла  у Страсбурзі.
Вона зазначила: "Я розумію, що ситуація на Донбасі залишається напруженою. Сподіваюсь, що зусилля з розгортання міжнародної миротворчої місії на Донбасі будуть успішними".

Дипломат також не залишила поза увагою важливість місії Ради Європи, що  полягає у сприянні звільненню людей, які протизаконно утримуються у в’язницях. 

Вона зазначила: "Наші принципи щодо України залишаються непорушними, і чітко визначені у рішеннях Комітету міністрів відносно України, включаючи Крим". 

За словами Марії Пейчинович-Бурич головними проблемами стосовно Криму були і залишаються відсутність незалежних механізмів, які могли би дати чітку оцінку усіх параметрів, у тому числі із ситуацією, пов’язаною із правами людини на півострові.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах