Політика  |  07.12.19  |  субота
 

Міс Львів-2018 оскандалилась через поїздки у Росію

Володарка титулу Міс Львів-2018 та призерка конкурсу “Міс Україна-Всесвіт” Наталія Болюх опинилась у центрі скандалу через сторіз в Instagram.

Як повідомило видання “Високий замок”, красуня опублікувала в соцмережі своє фото з невідомим чоловіком та позначила Москву як геолокацію.

У сторіз на Instagram-сторінці Наталії Болюх журналісти зафіксували фото та відео, на яких вона позначила один з московських клубів “Роял Арбат”. Також її сторіз був позначений чоловік з нікнеймом Alik. Журналістам не вдалось з’ясувати його особу, однак, судячи з контенту, на його сторінці, він є чиновником Держдуми Росії — зокрема він часто публікує фото саме з такою геолокацією.

На запитання журналістки, чи погодилася б вона взяти участь у конкур­сі краси в Росії, Наталія Болюх відповіла: “Нічого не маю проти Ро­сії”.

У соцмережах Наталії Болюх сказано, що вона мешкає в Києві. Однак під опублікованим нею 28 листопада фото є коментарі, які викликають підозру, що дівчина живе у Москві. Під фото вона написала російською: “Людиною поки не вивчено 95% світового океану. Можливо, саме там є чоловік, з яким я захочу серйозних стосунків”. Той самий Alik під цим фото залишив засмучений смайлик і, коли вона запитала, в чому справа, відповів: “Поговоримо вдома”.

24-річна Наталія Болюх є випускницею економічного факультету ЛНУ ім.Івана Франка. В одному з інтерв’ю вона говорила, що навчається на дизайнера і планує відкрити свою лінію одягу.

Про це повідомляє 032.ua

 
 

Коментарі (3) перегляди: 681

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах