Політика  |  19.02.19  |  вівторок
 

Україна виплатила пенсіонерам Донбасу 80 мільярдів гривень

Також він зазначив, що ці гроші не потраплять до рук сепаратистів і не розділяться між верхівкою так званих республік.

Про це повідомив спецпредставник України в тристоронній контактній групі в Мінську Сергій Марчук на конференції "Участь ООН і ОБСЄ у вирішенні збройних конфліктів: можливі сценарії для України".

Якщо помножити 80 мільярдів гривень, які виплачувалися пенсіонерам на окупованих територіях, на курс долара, то вийде, що за три роки Україна витратила три мільярди доларів на пенсії жителям Донбасу. Марчук зазначає, що виплати проходили за такою схемою, щоб гроші раптом не потрапили до рук до сепаратистів, оскільки уроки таких ситуацій вже давно вивчені.

Усього обсяг пенсійного фонду на 2019 й рік становить 400 мільярдів гривень. В Україні живе 7.2 мільйони людей пенсійного віку, скільки ж таких на непідконтрольних територіях — невідомо.

Також він сказав, що Мінські угоди містять у собі все необхідне для того, щоб регулювати ситуацію на Донбасі мирним шляхом, однак Росія поводиться так, що "на біле — каже чорне".

Політик припускає, що можливо незабаром Російська Федерація піде на поступки після введення чергового пакету санкцій.

Нагадаємо, що Росія скликає Радбез ООН щодо Мінських угод. На думку українського дипломата, скликання цього засідання є особливо цинічним, адже в добру роль РФ у вирішенні ситуації на Донбасі в організації не вірить ніхто.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах