Політика  |  12.10.19  |  субота
 

Міністр Милованов влаштував прийом громадян у фейсбуці

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов проводить 12 жовтня прийом громадян у своєму фейсбуці. Там він відповідає на запитання в коментарях до свого посту.

"Міністр має проводити прийом громадян. Зробимо це тут. Протягом дня пишіть питання, я буду відповідати",

– написав Милованов.

Першим запитанням до міністра було: "Як життя?" На це Милованов відповів, шо легше, ніж у Київській школі економіки. Зауважимо, що чиновник є президентом цієї школи.

"Нормально. Легше, ніж у Київській школі економіки. Дві причини. Не потрібно постійно літати в США і назад. Тому зник хронічний джетлег. Також є набагато більше ресурсів. Тобто не потрібно їх шукати, а можна сфокусуватись на роботі",

– відповів на питання міністр.

Ще один користувач запитав у Милованова: "Яка доля землі державної власності у разі прийняття закону про обіг земель? Чи допускається її продаж?"

"Поки план такий – передати землю громадам на місця. Вони будуть вирішувати, як їй розпорядитись. Але обмеження на методи продажу – тільки через прозорі електронні аукціони. Можливо, частину землі держава залишить собі в розпорядженні. Наприклад, через стратегічні або економічні причини. Розробка цього в процесі",

– відповів міністр.

Про це повідомляє 24 канал

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах