Політика  |  26.01.22  |  середа
 

Метро буде головним бомбосховищем Києва у разі вторгнення РФ – Кличко

Київський міський голова Віталій Кличко заявив про «чіткий план» дій у столичної влади на випадок російського вторгнення.

Про це він сказав в ефірі «Утро» на телеканалі «Настоящее время», створеному Радіо Свобода за участю «Голосу Америки», передає Укрінформ.

«У Києві напрацьовано чіткий план, надана інформація щодо бомбосховищ, які розташовані поблизу певних об’єктів. Ключовим бомбосховищем у Києві також визначено Київський метрополітен, який, не дай Боже, у випадку часу «Ч», буде готовий прийняти людей, які зможуть сховатися під час можливого нападу. У випадку надзвичайної ситуації, у нас є сирени, які сповіщатимуть про загрозу. В такому випадку знадобляться всі засоби комунікації – телебачення, радіо, які надаватимуть інформацію про дії»,

– розповів Кличко.

Він висловив сподівання, що такі захисні заходи не знадобляться і що вторгнення не відбудеться.

«Ми всі тримаємо кулаки, сподіваємось, що це питання буде вирішене на політичному рівні, надіємось на наших дипломатів і глибоко сподіваємось, що те, про що говорять, про можливі воєнні дії, це був би жахливий сценарій. Тому сподіваємось, що буде віднайдено шлях у жодному разі не дійти до такої екстремальної ситуації»,

– сказав столичний мер.

Як повідомлялося, Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко зібрав на 28 січня засідання правління АМУ, на якому обговорять заходи з організації територіальної оборони кожної області, міста та містечка.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e