Політика  |  14.11.18  |  середа
 

Меркель підтримала ідею створення єдиної європейської армії

Канцлер Німеччини Ангела Меркель висловилася своє схвалення щощо створення єдиної європейської армії, підтримавши французького президент Еммануеля Макрона.

У своєму зверненні до Європейського парламенту Меркель зазначила на важливості роботи над ідеєю створення в майбутньому справжньою європейською армії. Німецький канцлер сказала також, що  єдина європейська армія покаже світу, що між європейськими країнами більше ніколи не буде війни.

Тиждень тому французький президент також заявив про необхідність створення єдиної європейської армії, щоб отримати більшу незалежність від США, а також бути здатними захиститися від можливих агресорів. 

Президент США Дональд Трамп не підтримує ідею єдиної європейської армії. 

На сторінці у Twitеer Трамп написав, що Еммануель Макрон пропонує створити власну армію для захисту Європи від США, Китаю і Росії. Але в Першій і Другій світовій війнах була Німеччина. Для Францыъ, як ыдеться в повыдомленны, це обернулось тим, що в Парижі починали вчити німецьку мову перед тим, як прибули США.

У Парижі 11 листопада пройшли святкування сторіччя закінчення Першої світової війни, в якому взяли участь глави ста держав і міжнародних організацій. Серед них, зокрема, Макрон, Трамп, Меркель, Путін та президент України Петро Порошенко. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах