Політика  |  09.11.18  |  п'ятниця
 

Мер Львова конфліктував з Катериною Гандзюк, - ЗМІ

У Мережу виклали аудіозапис, на якому Андрій Садовий називає херсонську активістку "стервою" та звинувачує її у корупції.

Видання "Інформатор" оприлюднило ексклюзивний запис телефонної розмови за участі Львівського міського голови.

На аудіо чути голос, дуже схожий на голос Андрія Садового, який різко висловлюється на адресу недавно померлої Катерини Гандзюк. 

"Щоб ти розумів - це стерва, яка є лідером корупції в міській раді. Вона біля мера "права рука". Це її ідея, щоби всі депутати очолювали комунальні підприємства - вісімнадцять депутатів очолюють комунальні підприємства. Вона лідер "відкатів" по місту. Все йде через неї",

- йдеться у записі.

Далі Садовий звинувачує Гандзюк у причетності до розвалу місцевого осередку "Самопомочі" та каже, що вона повинна сидіти в тюрмі.

"З неї зараз ліплять героя - з людини, яка має бути в ув’язненні",

- додав він.

Потім мер Львова обіцяє дати координати керівника обласної організації "Самопомочі", щоб співрозмовник отримав у нього більше інформації, ймовірно, про діяльність Гандзюк. 

"Я тобі дам контактну особу, щоб вони дали тобі більше інформації, і поступово почати давати це в медіа. Ну як так – вісімнадцять депутатів є керівниками комунальних підприємств?! Зараз ця хвиля спаде, і потім можна буде давати правдиву інформацію", 

- продовжив Садовий.

Зазначається, що цей аудіозапис з допомогою народного депутата від Радикальної партії Ігора Мосійчука, який входить до складу ТСК з розслідування замаху на Катерину Гандзюк, відправлено до генпрокуратури на перевірку автентичності.

Відтак, у ГПУ підтвердили, що на аудіофайлі дійсно говорить Андрій Садовий, а його слова можна розцінювати як образи та погрози Катерині Гандзюк. Крім того, зараз вирішується питання про реєстрацію зазначених відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до кримінального процесуального законодавства.

Сам Садовий вже відреагував на ці матеріали та визнав факт розмови і підтвердив свій голос на записі.

"Щодо запису. Голос мій. Моя реакція була емоційною і неадекватною після публічних зустрічей з місцевими підприємцями в Херсоні, від яких я і отримав інформацію, про яку йде мова на записі. Запис від 27 серпня 2018 року. Шкодую, що тоді так висловлювався і приношу вибачення тим, кого це зараз стосується",

- написав він у Facebook.

Мер Львова також додав, що доказів, які би підтверджували факти корупції, про які йому говорили в Херсоні, він так і не отримав.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах