Політика  |  12.10.19  |  субота
 

Мендель не втрималася і знову відштовхнула журналістку від Зеленського

Цього разу прес-секретар президента відштовхнула журналістку видання "Апостроф" Юлію Забєліну, коли та підійшла до Зеленського.

Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель потрапила в новий скандал. Цього разу вона відштовхнула журналістку видання "Апостроф" Юлію Забєліну. Про це сама журналістка повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Загалом, прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель попередні історії нічому не навчили. Вчора я мала можливість познайомитися з нею ближче. Вважала і вважаю, що прес-секретар президента повинен вести себе шанобливо стосовно журналістів. Про що я їй вчора і сказала",

- написала Забєліна.

Журналістка прикріпила до посту відеоролик, на якому видно, як вона підходить до Зеленського, щоб особисто поставити запитання, однак Мендель взяла її під лікоть і повела вбік.

У коментарі "Буквам" Забєліна заявила, що прес-секретар глави держави в кінці ще раз її відштовхнула і попросила більше не ставити ніяких запитань.

"А коли я попросила її не штовхати мене, вона відповіла: хто вас штовхає? Звернулася до колеги з Блумберга, мовляв, чи бачили ви, що я її відштовхнула, але та явно не хотіла брати участь в дискусії і просто промовчала. В цілому неприємно було,  адже в мене було зовсім коротке уточнююче запитання, та й сам Зеленський відреагував набагато спокійніше за неї",

- розповіла журналістка.

Вона зазначила, що така поведінка прес-секретаря президента є неприйнятною.

Нагадаємо, прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель потрапила у скандал після того, як перегородила дорогу й утримувала руками журналіста Сергія Андрушка, коли той намагався поставити запитання президенту.

Після того, як скандал набрав обертів в ЗМІ і соцмережах, Мендель пояснила, що таким чином вона не штовхала, а зупиняла журналіста. За її словами, журналіст працював, вторгаючись у "особистий простір" Зеленського, який є і його зоною безпеки.

Про це повідомляє 112

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах