Політика  |  20.09.18  |  четвер
 

Майбутнє України в НАТО і ЄС під питанням, - Порошенко

Під час свого щорічного виступу у ВР, Петро Порошенко, президент України, дав коментар, щодо законопроекту, який стосується змін до Конституції, про вступ країни в НАТО і ЄС.

Український лідер закликав членів ВР проголосувати за цей законопроект, після чого направити його на експертизу в Конституційний суд. Порошенко також заявив, що проект закону "цілком і повністю відповідає національним інтересам і настроям більшості українського суспільства". Нагадаємо, що проект був зареєстрований у ВРУ ще 3-го вересня.

У цьому законопроекті пропонується внесення змін до Констітуції країни, а також наділення Верховної Ради повноваженнями змінювати визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізовувати стратегічний курс країни, спрямований на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і в Організації Північноатлантичного договору.

Слід зазначити, що навіть якщо Україна офіційно визначить курс на ЄС і НАТО, набагато ближче до своєї мети вона не стане. Справа в тому, що, як у самого Альянсу, так і багатьох міжнародних комісій існує ще чимало вимог до міжнародних стандартів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах