Політика  |  13.07.18  |  п'ятниця
 

Мати Сенцова попросила Путіна про помилування сина

Людмила Сенцова написала президенту Росії Володимиру Путіну клопотання. Цей лист опублікувала радіостанція "Ехо Москви".

Текст послання датований 22 червня 2018 року.

"Я звертаюся до вас з проханням помилувати мого сина Олега Геннадійовича Сенцова, 1976 р.н., засудженого російським судом до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням в організації терористичного угрупування.

Усі матері люблять своїх дітей, бажають для них свободи і щастя. Мені важко судити про ступінь провини власного сина, хоча знаю його як мирного громадянина і людину, яка захоплюється своєю професією - кінорежисурою.

Не буду вас переконувати у невинності Олега, хоча я сама вірю в це. Лише скажу, що він нікого не вбивав. Він уже відсидів чотири роки у в'язниці. На нього чекають діти, молодший син страждає від аутизму. Їм погано без нього. Вони ніколи не будуть щасливі без батька.

Прошу вас, Володимире Володимировичу, проявити милосердя і помилуйте Олега Сенцова, не губіть його життя і життя його близьких. Ми чекаємо його вдома".

Нагадаємо, що ФСБ Росії затримала Олега Сенцова в Криму навесні 2014 року. Його переправили до Росії, де судили по "звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій" на півострові.

Російський суд у серпні 2015 року засудив його до 20 років ув'язнення. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах