Політика  |  07.12.18  |  п'ятниця
 

Литва ввела санкції проти Росії

Після ухвалення санкцій литовські посадовці отримують особисті погрози від РФ.

Литва запровадила національні санкції на знак протесту проти російської агресії в Керченській протоці. Про це 7 грудня, у рамках візиту в Україну, заявила Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте на спільній прес-конференції з Президентом Петром Порошенком, передає "Укрінформ".

"Знаємо, що сьогодні міжнародні організації не прийняли жодних санкцій проти російських дій. Проте ми ухвалили свої національні санкції на знак протесту проти атаки в Керченській протоці",

- сказала лідерка Литви.

Вона також додала, що допомагатимуть українцям амуніцією, воєнними інструкторами, кіберінструкторами та гуманітарною допомогою.

"Також ми підтримуємо всі громадянські ініціативи нашого народу для того, щоб допомогти вам боротися",

- додала Грібаускайте.

Вона розповіла, що після ухвалення санкцій литовські посадовці отримують особисті погрози від Росії.

"Інколи не так і просто бути першими, коли запроваджуємо санкції. Ми отримуємо особисті погрози від Росії. Наприклад, міністр закордонних справ. Але ми знаємо, що це очікувана реакція, тому що бути відкритими в цьому світі, певно, ще важливіше, ніж воєнна підтримка",

- зауважила політик.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники обстріляли та захопили українські кораблі, які здійснювали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. 24-х моряків заарештували та доправили у московський СІЗО "Лефортово". Їх звинувачують у незаконному перетині кордону.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах