Політика  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Луценко покаявся в своєму конфлікті проти НАБУ

Раніше Держдепартамент США, правління МВФ і Світового банку, а також лідери Євросоюзу розкритикували Генпрокурора за конфлікт з Антикорупційним бюро.

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає конфлікт з НАБУ своєю помилкою.

"Я не був ініціатором, але повинен визнати, що публічні гучні суперечки принесли шкоду всій системі. На щастя, нещодавно Артем Ситник (директор НАБУ, - ред.) був в цьому кабінеті, і він визнав це, і я визнав це. Зараз ми намагаємося знайти спільне в нашому різному баченні законодавства. Я не можу мовчати, коли бачу порушення закону, але, з іншого боку, можна це робити дуже голосно або не дуже голосно. Думаю, дуже голосно було хоч і спровоковано, але помилкою ",

- сказав Луценко.

При цьому Юрій Луценко зазначив позитивні моменти в своїй роботі. Головним досягненням на посаді він назвав "злам старої командної вертикально орієнтованої каральної системи".

"На сьогоднішній день уявити собі ситуацію, коли генеральний прокурор, або заступник, або обласний прокурор дає команду знищити бізнес чи політика, і це виконується через внутрішню структуру пострадянського монстра, неможливо. Чому? На сьогоднішній день ні я, ні мої заступники не можуть нікого ні зняти, ні призначити",

- заявив Луценко.

Відзначимо, що між НАБУ і ГПУ недавно розгорівся конфлікт, в який довелося втрутитися навіть Державному департаменту США, Світовому банку, керівництву МВФ і лідерам Євросоюзу. Всі вони вимагали припинити державний тиск на антикорупційні органи в Україні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...