Політика  |  13.09.19  |  п'ятниця
 

Лукашенка стали часто помічати у товаристві 21-річної красуні

Тільки за останній тиждень Лукашенко і Василевич разом сходили на хокей і з'їздили на святкування 1000-річчя Бреста.

Не секрет, що 65-річний президент Білорусі Олександр Лукашенко полюбляє оточувати себе молоденькими і гарними дівчатами.

Ще рік тому поруч із ними бачили 21-річну Крістіну Неверо, але тепер місце у президентській ложі посідає 21-річна “Міс Білорусь”-2018 Марія Василевич.

Свою корону дівчина з параметрами 86-60-90 виборола на очах у Лукашенка, і, вочевидь, саме тоді він вирішив з нею познайомитися. Відтоді Машу почали постійно бачити поряд із гарантом.

Лукашенко одружений з 1975-го року, але це не завадило йому завести позашлюбного сина Миколу (на фото) та постійно міняти молоденьких фавориток.

Прес-секретар Лукашенка Наталія Ейсмонт розповіла, що керівник країни особисто готував дівчину до участі в конкурсі “Міс світу”, в якому вона завоювала титул “Міс Європа”, і навіть навчив її колоти дрова.

Також наприкінці 2018-го Лукашенко проводив Республіканський новорічний бал для молоді, на якому танцював із Василевич.

8 січня цього року білоруський лідер удостоїв 21-річну міску премії “За духовне відродження” – “за значний внесок у розвиток міжнародного культурного співробітництва та актив благодійну діяльність”.

Цікаво, що такого нарозвивала Маша, що її нагородили поважною премією.

Нещодавно Василевич закінчила магістратуру з економіки у Білоруському Державному економічному університеті. Але завжди мріяла працювати телеведучою. І, схоже, саме з допомогою Лукашенка мрія дівчини дуже швидко здійснилася. Тепер вона є співведучою в одній із програм на білоруському ТБ.

Василевич остаточно закріпилася в статусі головної супутниці Лукашенка. На Європейських іграх він скрізь (на урочистих церемоніях і безпосередньо змаганнях) з’являвся з нею.

Цікаво, як довго протримається Маша у президентській ложі.

На “Слов’янському базарі” у Вітебську Маша була присутня в президентській ложі немов близька до сім’ї людина.

Про це повідомляє u-news.com

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах