Політика  |  07.12.21  |  вівторок
 

Лідер республіканців у Сенаті закликав Байдена надати Україні будь-яку необхідну зброю

Про це пише Bloomberg, повідомляє "Європейська правда".

Лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл заявив, що президент США Джо Байден повинен постачати Україні "усяку зброю, яку вони вважають, їм потрібна", щоб захистити себе від потенційного російського вторгнення.

Заява Макконнелла прозвучала в понеділок прозвучали напередодні відеоконференції між Байденом і президентом РФ Владіміром Путіним щодо зростання військової присутності Росії на українському кордоні.

Макконнелл закликав Байдена постачати українцям будь-яку зброю, яка їм може знадобитися, крім переважно оборонної зброї, яку постачали США в минулому.

"І хоча Україна не входить до НАТО, усі наші союзники по НАТО повністю злякані російськими військами на кордоні України",

- сказав він.

За даними Державного департаменту, США надали Україні понад $4,6 мільярда допомоги з 2014 року. У березні США оголосили про оборонний пакет у розмірі $125 мільйонів для України.

Раніше ЗМІ повідомляли, що США готові направити підкріплення на східний фланг НАТО, якщо Росія зважиться на вторгнення в Україну, а також запровадять нові серйозні економічні заходи проти Москви.

Детальніше про те, що стоїть за погрозами РФ напасти на Україну - у новому відео від "ЄвроПравди".

Про це повідомляє pravda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах