Політика  |  13.06.19  |  четвер
 

Лайчак: В ОБСЄ вітають ініціативи Леоніда Кучми в Мінську

13 червня відбулися переговори міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з головою Організації з безпеки і співпраці в Європі Мирославом Лайчаком.

ОБСЄ підтримує ініціативи, озвучені представником України Леонідом Кучмою на останньому засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це під час брифінгу з міністром Павлом Клімкіним сказав очільник ОБСЄ Мирослав Лайчак, передає УНН.

Також організація закликає усіх учасників переговорів підтримати ці ініціативи.

"Ми сподіваємось, що всі гравці на цій арені підтримають ці ініціативи",

- сказав дипломат.

Як зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, під час зустрічі дипломати обговорили шляхи посилення ефективності моніторингу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, зусилля України з розведення сторін, заходи з поліпшення гуманітарної ситуації вздовж лінії розмежування сил та засобів в районі населеного пункту Станиця Луганська.

Зазначається, що Павло Клімкін привернув увагу Мирослава Лайчака до проблем порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях України і закликав його докласти всіх зусиль звільнення всіх українців, яких незаконно утримує Росія.

Нагадаємо, 5 червня після переговорів у Мінську Кучма заявив, що Україна має повідомити всьому світові, що хоче "режиму тиші". Він запропонував не стріляти ЗСУ у відповідь на обстріли агресора, а також сказав, що має бути запроваджена заборона на обстріл громадських об’єктів – шкіл, дитячих садків.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах