Політика  |  14.03.19  |  четвер
 

Києву пригрозили в Держдумі втратою Донбасу

Після 31 березня, коли в Україні пройдуть президентські вибори, країна може остаточно залишитися без частини своїх територій.

Мова в конкретному випадку йшла про Донбас.

Таку думку вислови депутат нелегітимною російської Держдуми Леонід Калашников. Відбулося це в ефірі пропагандистського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1". Політик не просто висловив своє припущення, а ще й нахабно заявив, що Російська Федерація має прямий намір після відколу забрати цей регіон собі, у якості окремої "держави".

"Швидше за все, після виборів Донбас теж відпаде. Відколеться! І вся справа не у визнанні виборів, а у визнанні Донбасу з боку Росії. І ви далі продовжите югославізацію своєї країни! Або ж ви зупинитеся!",

- виголосив він ультиматум.

Варто нагадати, що дещо раніше затятий комуніст Леонід Калашников говорив про те, що для окупації Криму російська сторона використовувала ОМОН. Разом з тим, він звинуватив Україну в побитті російських загарбників. Мало того, політик ще й висловлював тверду впевненість у неминучості розпаду України відразу на декілька частин.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах