Політика  |  11.06.19  |  вівторок
 

Квартал готується розтерзати Зеленського, Кошовий назвав дату

Новий лідер "Кварталу 95" Євген Кошовий пояснив, як гумористи планують висміювати президента і свого товариша Володимира Зеленського.

Актор стверджує, що студія не може відмовитися від своєї головної особливості – гострих жартів про чинну владу.

Євген Кошовий заявив, що тема політичних жартів вже обговорювалася з Володимиром Зеленським. За його словами, президент не проти підколів з боку своїх колишніх підлеглих. У той же час, артисти не хочуть, щоб глава держави давав привід для сатири. Але "Квартал 95" не повинен "втратити свою фішку".

Що "проштрафилися – будемо критикувати", – підкреслив Євген Кошовий. "Ми готові, і він не проти". Гуморист додав, що безневинно жартувати не вийде. Він зізнався, що зараз у Володимира Зеленського вистачає критиків на Facebook: "Ось там … Я не буду відбирати у них хліб, вони на цьому гроші заробляють".

Також Євген Кошовий розповів, що перші жарти над Володимиром Зеленським повинні прозвучати під час концерту 13 серпня. Він підкреслив, що до зйомок актори не рвуться розтерзати президента:

"Я думаю, що до цього часу … не дуже б хотілося, щоб були якісь штрафи, але якщо будуть … Ми не можемо втратити свою фішку. Ми не можемо лизати",

– підсумував він.

У цьому ж інтерв'ю Євген Кошовий прокоментував перші кроки Володимира Зеленського на посаді президента пройшовся по команді Петра Порошенка, за образи на адресу оточення нового гаранта:

"В Зеленського не бачилася якась невпевненість. Він знав, що все повинно бути поступово і всі кроки повинні бути зважені. Я не думаю, що йому було страшно. У нього були думки, як можна швидше вигнати цих людей з Грушевського (будівля АП). Але не буду називати це слово. Адже вони постійно нас обзивають. Я хочу в Європу, а вони не хочуть",

– заявив гуморист, порадивши прихильника колишнього президента "прибити свої пащі".

Про це повідомляє Politeka

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах