Політика  |  16.03.18  |  п'ятниця
 

Кримські татари вимагають від Порошенка віддати їм Крим офіційно

В іншому випадку, вони погрожують масовими акціями протесту в Києві доти, поки не будуть внесені відповідні правки до Конституції України.

Про це заявив один з лідерів кримськотатарського Меджлісу Ленур Іслямов в ефірі авторської передачі журналіста Романа Скрипіна.

З його слів, Україна зобов'язана визнати за кримськими татарами не лише національно-культурну автономію, але й територіальну.

"У нас є до 18 травня час. Залишилося зовсім трохи. Вважайте, що весь народ чекає зараз. До 18 травня ми чекаємо, і, повірте, ні Чубаров, ні Джемілєв вже не втримають народ від багатьох висловлювань і від багатьох речей, тому що народ як пружина, він тримається, і тримається дуже гідно. Українським татарам говорили, що Україна більше немає, але кримські татари вірять, що Україна є. Повірте мені, біля Верховної ради не таке наметове містечко буде, яким був МіхоМайдан. Кримські татари в цьому фахівці",

- підкреслив він.

Як стверджує Іслямов, кримські татари хочуть повернути не тільки Крим, але і вже свою офіційну територіальну автономію у складі України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах