Політика  |  15.06.17  |  четвер
 

Конфлікт між Садовим та Гройсманом набув нових масштабів

Сьогодні, 15-го червня, у соціальній мережі Facebook мер Львова Андрій Cадовий вирішив відповісти на звинувачення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Садовий заявив, що Гройсман не відповідає на офіційні листи щодо екологічної загрози у Львові, а  лише дає поради у Facebook.  Тож голова міста теж вирішив використати соціальну мережу для комунікації з прем'єром

"Наскільки Ви знаєте, за поданням прокуратури суд заборонив використання Грибовицького полігону, який був єдиним полігоном, що обслуговував Львів та чотири наколишні райони області. Зробивши це, державні органи влади не запропонували місту альтернативний полігон. Будь-які наші спроби налагодити тимчасове вивезення ТПВ на інші полігони наштовхуються на системний та організований опір",

- пише Садовий.

Також мер Львова склав чіткий список своїх очікувань від Прем'єр-міністра та інших державних очільників у цій ситуації:

  1. Припинити створення штучних перешкод для вивезення ТПВ зі Львова на альтернативні полігони (кримінальні справи, погрози та негайні масові перевірки навіть власників приватних полігонів, які погоджувались працювати зі Львовом.)
  2. Дати команду голові ЛОДА припинити блокування сортувально-брикетувальної лінії в індустріальній зоні "Рясне-2" за допомогою контрольованої ним “громадськості”.
  3. Пришвидшити процес виділення кредиту Європейського інвестиційного банку для проекту комплексного вирішення проблеми ТПВ у Львові.
  4. Виділити реальну ділянку в межах області для нового сміттєпереробного комплексу. Попередня і єдина на сьогодні пропозиція - територія колишнього заводу "Яворівська сірка" - була забракована експертною комісією на чолі з академіком Юхновським та місцевими органами самоврядування.
  5. Припинити слухати політичних радників, які щось кажуть про "рейтинги Садового". В цій ситуації не переможе ніхто!
  6. Припинити кримінальні справи щодо голандських інвесторів. Мова йде про відому компанію CTP, яка має намір збудувати сучасний індустріальний парк у "Рясне-2".

У свою чергу Андрій Садовий зазначив, що визнає й свою вину у ситуації, що склалась, зокрема у виставлянні свого часу інших пріоритетів щодо благоустрою міста.

"Я готовий нести відповідальність за визначення саме таких пріоритетів. Ви все ще маєте можливість не довести до незворотних наслідків свою помилкову стратегію – нищення уявних конкурентів через нищення міста та його мешканців",

- підсумував Садовий.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...