Політика  |  13.10.18  |  субота
 

Клімкін засудив "Миротворець" за публікацію списка угорців

Глава МЗС України вважає, що неприпустимо працювати на держслужбі з подвійним громадянством, рівно як і неприпустимо публікувати імена людей, які цим "грішать".

Про це сам Клімкін сказав на своїй прес-конференції в Закарпатті, де зараз проходить зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, депутатами від угорських партій і представниками ОБСЄ.

При цьому Клімкін зазначив, що стурбований тим, що список людей, які мають угорські паспроти, опублікований поруч з тими, хто причетний до російської агресії проти України.

"Ми всі прекрасно розуміємо, що закони треба виконувати. У нас є стаття 19 закону про громадянство, а також стаття 19 закону про державну службу. Всі це прекрасно розуміють, і тут питань немає. Але я категорично проти, щоб показувати на угорців пальцем як на зрадників, або труїти угорців, або звинувачувати їх у сепаратизмі. Мене турбує, що з'являється порівняння угорців, які отримали друге громадянство, і злочинців, які борються проти України. Ми повинні чітко сказати, що це не одне і те ж "

- сказав Клімкін.

Варто відзначити, що, за інформацією журналістів Страна.юа, на зйомки самих переговорів пустили тільки угорські ЗМІ, а представників українських медіа не акредитували, так що вони не зможуть подивитися на прес-конференцію, яка буде після цього заходу за зачиненими дверима.

Нагадаємо, що Угорщина викликала українського посла через "Миротворець". У МЗС Угорщини помітили, що на "Миротворці" були опубліковані імена закарпатських чиновників з подвійним громадянством.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах