Політика  |  16.08.19  |  п'ятниця
 

Кіоск із шаурмою і парламентський зал з пінгвінами: Зеленський вибрав картини для ОП

Глава держави Володимир Зеленський вибрав для прикраси Офісу Президента роботи сучасних українських художників Придувалової, Полякової, Адам, Мініна та інших.

Коридори в будівлі Офісу президента України, яке цього року відкрили для відвідувань усім охочим, тепер прикрашатимуть картини сучасних художників. Про це повідомила в Facebook заступник директора Музею історії Києва Тетяна Костенко, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Костенко, президент Володимир Зеленський особисто відбирав картини з колекції музею.

Вибір глави держави зупинився на роботах Олени Придувалової, Юлії Полякової, Ольги Адам, Юрія Шаповала, Романа Мініна, Олексія Аполлонова, Анастасії Крайнєвої та Олексія Кондакова.

"Співпрацюйте з Музеєм історії міста Києва, будьте далекоглядними і не шкодуйте дарувати найкращі свої роботи в наші фонди, оскільки їх зможуть побачити широкі кола людей, а головне - майбутні покоління!!"

- написала Костенко.

Нагадаємо, перед другим туром виборів Володимир Зеленський заявив, що хоче перенести Адміністрацію президента з вулиці Банкової в Києві. Після виборів він також говорив про такі плани. Глава АП Богдан заявив, що АП переїде з Банкової, а з старого будинку можуть зробити музей української державності.

Засновник 33ВY Architecture Іван Юнаков, який виступив співавтором проєкту, вважає, що попередня вартість ревіталізації будівлі Українського дому в Києві під новий офіс президента Володимира Зеленського може скласти понад 300 млн грн, всі узгодження проєкту займуть близько місяця, будівельні роботи - 6-10 місяців.

Про це повідомляє Цензор.нет

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах