Політика  |  20.05.19  |  понеділок
 

Керівники СБУ в день інавгурації подали у відставку

Зокрема заяви на звільнення з посади написав Голова Служби безпеки України Василь Грицак, а також усі заступники та члени його команди.

Про це стало відомо з інформації прес-служби СБУ.

Грицак заявив, що свої обов'язки буде виконувати допоки новообраний президент не вирішить питання того, хто очолюватиме Службу безпеки України та її склад.

"Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади голови СБУ. Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії. Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби",

- наголосив Грицак.

Окрім того Грицак повідомив, що дуже переживає за долю України, адже за його словами проросійські сили лише очікують моменту, коли можна буде вдарити по найслабшому місці України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах