Політика  |  08.02.19  |  п'ятниця
 

У Львові пікетували проти Зеленського

Актору і політику нагадали, як 2014-го він готовий був стати на коліна перед Путіним.

Під стінами Львівського державного цирку напередодні концерту "95 кварталу" 8 лютого відбувся пікет громадських активістів проти кандидата в президенти Володимира Зеленського.

В акції протесту брали учать пікетувальники таких львівських громадських угрупувань, як "Правий сектор", "Українська спілка учасників АТО", "Об'єднання добровольців". 

Учасники пікету тримали у руках транспаранти: "Слуга олігарха – лялька олігарха", "Клоун проплачений олігархом. Держава – не цирк", "Українці не "хахлы", "У Львові ти можеш бути клоуном, але не Президентом", "Ми воювали – ти сміявся та глузував", "Керувати державою - це не жартувати" та ін.

Крім того, з динаміків лунали цитати Зеленського про війну на Донбасі, російську та українську мови.

Зеленський таки вийшов до пікетувальників, привітався гаслом "Слава Україні", розмовляв українською.

Активісти нагадали актору, що у 2014 році він хотів стати перед президентом Росії на коліна за те, щоб той не нападав на Україну. Говорили про його бізнес в країні-агресорі.

"Це неправда, я такого ніколи не казав. Ми – за Україну. Крим – Україна, Донбас – Україна, а як може бути по-іншому? Я не веду ніякого бізнесу у Росії",

– заперечив Зеленський.

Кандидату у президенти активісти також хотіли вручити лижі, розфарбовані у кольори російського прапора, але не вдалося. Артисти відправилися на репетицію шоу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах