Політика  |  25.01.22  |  вівторок
 

Кадиров заявив, що на місці Путіна «відправив би війська в Україну, щоб навести порядок»

Про це повідомляє РІА Новини.

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що на місці Володимира Путіна «давно забрав би Україну» і «навів там порядок», у Кремлі на це відповіли, що основи зовнішньої політики Росії формує не він, а президент.

«Я якби був замість президента, я давно забрав би Україну, направив би туди війська, навів би порядок. Якщо божевільні, продажні люди стоять на чолі держави і через це держава загрожує безпеці нашої держави, то ми повинні мовчати, чи що?»

– заявив Кадиров

Він також додав, що якби Росія не зупинила у Сирії «цих шайтанів», то сьогодні «у нас би вбивали людей». На його думку, те саме стосується й України, «тому треба вживати запобіжні заходи».

Що кажуть у Москві?

У Кремлі на це відповіли, що основи зовнішньої політики Росії, до якої входить і Чечня, формує президент, і що Кадиров, як будь-який інший громадянин, має право висунути свою кандидатуру на майбутніх виборах президента РФ.

«Хочу нагадати, що основу зовнішньої політики Російської Федерації формулює глава російської держави. І, на нашу загальну радість, главою російської держави, куди як суб'єкт входить Чеченська Республіка, є Володимир Володимирович Путін. Як і всі росіяни, Рамзан Кадиров може висунути свою кандидатуру на наступних президентських виборах. Це право закріплено в конституції у кожного громадянина Російської Федерації певного віку»,

- сказав прессекретар Путіна Дмитро Пєсков

Як писав «Вголос», через безпекову ситуацію навколо України панікувати не потрібно. Зараз для цього немає жодних приводів. Секретар РНБО Олексій Данілов закликав українців зберігати спокій.

Про це повідомляє vgolos

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e