Політика  |  04.08.21  |  середа
 

Учаснику АТО за погрозу підірвати Кабмін, “світить” 15-ть років в’язниці (ФОТО, ВІДЕО)

Чоловіку, який погрожував підірвати Кабмін, може загрожувати покарання до 15-ти років позбавлення волі.

Ситуація нестандартна, це був учасник АТО, який пройшов жорнило бойових дій, який був двічі поранений, мав черепно-мозкову травму. І скоїв цей злочин, ймовірно, через те, що в нього складні життєві події.  

Як інформує Нацполіція України, про це Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив під час брифінгу одразу після затримання зловмисника.

«Ситуація нестандартна, це був учасник АТО, який пройшов жорнило бойових дій, який був двічі поранений, мав черепно-мозкову травму. І скоїв цей злочин, ймовірно, через те, що в нього складні життєві події.  Завдяки другу, волонтеру, який проводив із ним перемовини, змогли вийти із ситуації»,

– повідомив Ігор Клименко.

Глава відомства додав, що за фактом подій буде відкрито кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу України:

«Одна з них найважча – стаття 147 – захоплення заручників. Чоловіку може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі. Дуже серйозна справа. Але ніхто не має права в цій країні порушувати закон, захоплювати заручників, погрожувати зброєю або боєприпасами. В нього в руках була бойова граната, яка могла нанести шкоду. Мотив встановить слідство».

Як написав на своїй сторінці у ФБ міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, правопорушник, який сьогодні намагався вдертися з гранатою до будівлі КМУ, здався поліції після перемовин зі своїм товаришем.

«Він затриманий. Надалі з ним будуть проведені слідчі дії, в тому числі призначено психіатричну експертизу.  У ході слідства стане зрозуміло, що саме спонукало ветерана війни з РФ, сапера за спеціальністю, взяти в руки гранату та піти до будівлі Уряду.

Але хочу наголосити, що ніхто не має права порушувати Закон, навіть якщо він є ветераном та захисником України! Граната в його руках була бойовою. У випадку підриву могли загинути і травмуватися люди.

Дякую всім співробітникам поліції, СБУ, Управління державної охорони, які брали участь у цій спецоперації.  Окрема подяка товаришу правопорушника – Василю, який зробив все для того, щоб переконати свого друга скласти зброю»,

– зазначив Монастирський.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах