Політика  |  08.11.18  |  четвер
 

Інформаційний простір намагаються захищати

Спеціальний проект розробила група депутатів

Загалом це представники БПП і Народного фронту, які входять до профільного комітету з питань національної безпеки та оборони.

Їх перелік: Олена Матузко (БПП), Іван Вінник (БПП), Тетяна Чорновол (НФ), Дмитро Тимчук (НФ), Олександр Бригинець (БПП) та ін.

Законопроект №9275 закріплює право звертатись до Ради національної безпеки і оборони з вимогою застосувати санкції проти ЗМІ лише за поданням парламенту.

"Ми говоримо про те, що будь-які санкції, які будуть вводитись у частині забезпечення інформаційної безпеки, можуть розглядатись РНБО виключно за пропозицією Верховної ради як органу українського народу. Адже наразі в законі про санкції визначено, що суб’єктом подання на РНБО може бути і президент, і Кабмін, і Верховна рада. Це повноваження потрібно закріпити виключно за колегіальним органом Верховної ради. Так, РНБО буде розглядати обмежувальні заходи щодо ЗМІ тільки через подання ВР… Так потрібно зробити, щоб не зловживали. Умовно, щоб не прийшов якийсь Азаров та не закрив ЗМІ", - зазначив депутат Вінник.

Ще в вересні комітет Верховної ради з питань інформатизації та зв'язку зробив пропозицію опрацювати законопроект про блокування сайтів і зробити його більш досконалим.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах