Політика  |  10.05.19  |  п'ятниця
 

Зеленський записав відеозвернення до Ради щодо інавгурації

Новообраний президент заявив, що нардепи зволікають із призначенням дати інавгурації, бо бояться розпуску парламенту, а чинний глава держави Порошенко "коїть незворотне".

Володимир Зеленський закликає нардепів "виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників" та призначити дату інавгурації на 19 травня.

Відповідне відеозвернення оприлюднене на Youtube-каналі Зе-команди 10 травня.

"Шановні депутати, сподіваюсь, що за три тижні поки ви відпочивали, ви не забули слова депутатської присяги: виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників. Поки що ви дієте виключно в своїх інтересах, боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації",

- наголосив новообраний президент.

Водночас він розкритикував кадрову діяльність Петра Порошенка та заявив, що чинний президент "коїть незворотне" новими призначеннями, зокрема, у вищому командуванні армії та Верховному суді, "серед яких юристи "Рошену", судді Майдану та родичі пана Ківалова".

Зеленський також висловив невдоволення щодо присвоєння звання генерала понад 20 особам, серед яких "відповідальний за безпеку арсеналів та складів, при якому сталися вибухи у Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватовому" та звання "Героя України" голові СБУ Василю Грицаку.

Зеленський провів паралелі останньої президентської діяльності Порошенка з поведінкою туриста у єгипетському готелі, який має виїжджати:

"Завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали, і нормальна вихована людина чекає на трансфер до аеропорту. Але не Порошенко. Він ніяк не заспокоїться. Тягне рушники, тапочки та бере усе підряд зі шведського столу. Я вас дуже прошу, здайте ключ, розрахуйтесь за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити",

- заявив Зеленський.

Також новообраний президент закликав нардепів "зупинити ці політичні судоми кульгавої качки", подумати про Україну та проголосувати за 19 травня.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах