Політика  |  25.10.19  |  п'ятниця
 

Гусовський та 17 депутатів Київради попросили Зеленського звільнити Кличка

Група депутатів Київської міської ради звернулася до керівництва країни з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Відкритий лист до президента Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Олексія Гончарука та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова підписали керівник депутатської групи Київська команда Сергій Гусовський та ще 17 депутатів.

У документі столичні депутати написали, що «політична еліта столиці України на чолі з Віталієм Кличком продовжує жити за правилами шахрайства, кумівства, корупції та зловживання владою».

На їхнє переконання, результатом діяльності команди Кличка стали «хаотична забудова, транспортний колапс, жахлива екологія та застаріла система ЖКГ».

«Київ має стати прикладом очищення і оновлення влади по всій країні. Саме тому звертаємося з проханням негайно втрутитися в ситуацію, щоб ліквідувати корупційний консенсус та запустити процес оновлення та перезавантаження влади в столиці»,

— йдеться в листі.

У цьому світлі депутати Київради закликали розглянути подання Кабміну про звільнення Кличка з посади голови КМДА та призначити позачергові вибори депутатів Київради.

Про це повідомляє nv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e