Політика  |  13.06.18  |  середа
 

ГПУ поки не знайшла в убивстві Вороненкова "руку Кремля"

Раніше Президент України Петро Порошенко назвав це вбивство "актом державного тероризму" з боку Росії, а Генпрокурор Юрій Луценко "політичною розправою з опонентом Кремля".

Про висновках до яких дійшло слідство повідомив прокурор Анатолій Вельков, який представляє обвинувачення на суді.

На разі під вартою перебувають Олександр Лось та Ярослав Тарасенко, яких звинувачують у підготовці вбивства. Відзначимо, що Тарасенко раніше очолював павлоградський "Правий сектор". Його вже заарештовували раніше за грабежі, але суд відпустив його на поруки народного депутата, колишнього сотника Майдану Володимира Парасюка.

"Мотивом скоєння злочину Лосем і Тарасенко є корисливі мотиви, будь-якого згадування про російський слід в їхних епізодах справи немає",

- заявив прокурор Вельков.

Як зазначає обвинувачення, Тарасенко підвозив кілера - колишнього бійця добровольчого батальйону "Донбас" Павла Паршова до місця вбивства. Олександр Лось вів спостереження за жертвою.

Нагадаємо, що колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбили 23 березня 2017 року поблизу готелю Premier Palace в Києві. Вбивця влучив у екс-депутата чотири рази - Вороненков помер на місці, нападник також був поранений і помер у лікарні.

9 жовтня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що в організації вбивства Вороненкова підозрюють російського кримінального авторитета Володимира Тюріна, який раніше був цивільним чоловіком дружини Вороненкова Марії Максакова.

Поки невідомо, чи залишається версія "російського сліду" по іншим учасникам цього кримінального провадження.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...