Політика  |  16.05.22  |  понеділок
 

«Готуйтеся, фініки». Росіяни публікують відео про рух «Іскандерів» до кордону з Фінляндією

Зокрема відео у своєму телеграм-каналі опублікував і відомий журналіст Андрій Цаплієнко.

У мережі з’явилося відео, на якому колона із семи ракетних комплексів «Іскандер» та іншої техніки начебто рухається до кордону Росії із Фінляндією.

Зокрема відео у своєму телеграм-каналі опублікував і відомий журналіст Андрій Цаплієнко.

Голос за кадром, який, радше за все, належить водієві авто, з якого знімають рух техніки, бравурно повідомляє: «Щойно президент Фінляндії заявив про вступ країни в НАТО, як до кордону вирушила дивізія «Іскандерів». Іншої техніки».
За його словами, вся техніка нова – “з нуля”. Чоловік припускає, що комплекси розмістять «у Виборзі чи біля Виборга». Звідти до кордону з фінами лише близько 20 кілометрів.

«Що ж, готуйтеся, фініки, до вступу в НАТО»,

– каже чоловік.

Ще раніше Росія заявила, що може реагувати на вступ Фінляндії та Швеції в НАТО. Наприклад, прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков сьогодні сказав, що Росія немає територіальних суперечок ні з Фінляндією, ні зі Швецією. Тим не менше, за його словами, вступ цих країн у НАТО викликає стурбованість у Кремля.

«Будемо уважно стежити, які будуть наслідки вступу Фінляндії та Швеції в НАТО в прикладному плані з точки зору нашої безпеки, яка варто забезпечувати абсолютно в безумовному порядку»,

– додав Пєсков.

Ще раніше Глава Роскосмосу Дмитро Рогозін «пожартував» про удар стратегічним ракетним комплексом по Фінляндії та Швеції у разі їхнього вступу до НАТО. Мовляв, ракети «Сармат» не мають особистих претензій, але «робота в них така».

Водночас на погрози росіян відреагував один із фінських генералів, який запросив Путіна у Фінляндію, щоб приєднатися до 200 тисяч російських солдатів у землі.

«Запрошуємо вас приєднатися до 200 000 росіян, які вже перебувають у Фінляндії закопаними в землю на кілька метрів після вашої останньої спроби 1939 року»,

– написав він, маючи на увазі Зимову кампанію на початку Другої світової війни, коли Росія намагалася захопити Фінляндію.

Про це повідомляє nta

 
 

Коментарі (0) перегляди: 732

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e