Політика  |  09.06.21  |  середа
 

Голова українського парламенту Дмитро Разумков їде на Львівщину (ПРОГРАМА)

Завтра на Львівщину приїде голова українського парламенту Дмитро Разумков. У ході поїздки до Львівської області він відвідає «Електронмаш» та «Львівський бронетанковий завод».

Як повідомляє «Твоє місто», 10-11 червня голова Парламенту Дмитро Разумков прибуде на Львівщину з робочим візитом. У ході поїздки до Львівської області він відвідає «Електронмаш» та «Львівський бронетанковий завод», візьме участь у круглому столі та вручить відзнаки Верховної Ради України працівникам Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Також Дмитро Разумков візьме участь у роботі VII Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування та Першого Всеукраїнського форуму судових експертів.

Крім того, Голова Верховної Ради поспілкується з науково-педагогічними працівниками й студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, ознайомиться із роботою Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова та відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон).

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах