Політика  |  11.02.19  |  понеділок
 

Генерал зі США розповів для чого Росії Керченський міст

Закриття для України проходу через Керченську протоку і економічна блокада портів - такою була первинна мета будівництва Росією Керченського моста.

Відповідно до цього, стратегічна мета Москви у цій ситуації полягала у тому, аби нанести шкоди українській економіці. Таку точку зору озвучив колишній командувач сухопутними силами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес в своєму інтерв'ю для авторитетного видання "Голос Америки". 

Він зазначає, зокрема, що порівняно невелика висота мосту, яку більшість вважають помилкою інженерів насправді ж такою не є. Це навмисно продуманий момент Кремлем. 

Згідно із словами Ходжеса, міст побудували через Керченську протоку спеціально таким чином, аби великі вантажні кораблі, які за нормальних обставин вільно проходили яз із так і в Маріуполь та Бердянськ, більше не могли це робити. Таким чином невелика висота мосту є зовсім не випадковістю чи помилкою проекту. Цей, використаний в будівництві крок був навмисним, аби не тільки встановити міст в Україні з російською території, але також і почати блокаду Азовського моря.

Бен Ходжес стверджує, що стратегічна мета цього моста була єдиною - нашкодити українській економіці, оскільки вищевказані порти є дуже важливими, а таким чином можна спокійно заблокувати Україні Азовське море і встановити повний контроль зі сторони Російської Федерації. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах