Політика  |  06.07.18  |  п'ятниця
 

Європарламент схвалив нові правила в'їзду до Шенгену

Система, передбачена новими правилами в'їзду для громадян шенгенської зони, розпочне роботу в 2021 році.

Сьогодні, 5 липня, Європарламент затвердив нові норми для осіб, які не є громадянами Європейського союзу, але звільнені від візових вимог. Зокрема тепер перед в'їздом в бажану країну суб'єкт повинен пройти додаткову перевірку і отримати спеціальний дозвіл на в'їзд до шенгенської зони. 

Тепер громадяни більше 60-ти країн шенгенської зони перед поїздкою мають заповнити спеціальну електронну форму, у якій вкажуть свої особисті дані, а саме: ім'я, дату і місце народження, стать, громадянство, домашню адресу тощо. Тільки після заповнення форми можна отримати дозвіл на проїзд, який буде коштувати 7 євро для дорослих і безкоштовно для неповнолітніх та осіб старше 70-ти років.

Більш того, заявник зобов'язаний інформувати владу про вчинення ним важких злочинів (тероризм, сексуальна експлуатація дітей, торгівля людьми або наркотиками, вбивства і зґвалтування), розповідати про всі вимоги покинути ту чи іншу країну за останні десять років і про участь в будь-яких військових конфліктах. Всі введені дані будуть зіставлятися із уже існуючими базами, і на основі всього цього буде прийматися рішення про видачу дозволу на в'їзд.

На думку депутатів Європарламенту, ці заходи дозволять позбутися небажаної міграції та посилять захист проти осіб, які представляють загрозу суспільній безпеці.

Проте в Європарламенті запевнили, що більшість заявників отримає дозвіл відразу, а отже проблем з бюрократією виникнути не повинно.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1959

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах