Політика  |  03.12.19  |  вівторок
 

Ексдепутата Онищенка затримали в Німеччині

Німецькі правоохоронці 29 листопада затримали колишнього народного депутата Олександра Онищенка в німецькому Аахені за запитом Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомляють “Схеми” з посиланням на двох незалежних джерелу правоохоронних органах.

За інформацією журналістів, за процедурою, німецький суд має винести рішення стосовно подальшої екстрадиції нардепа в Україну, про що у запиті просили українські правоохоронці. Також суд має визначити Онищенку запобіжний захід на період розгляду цього питання. Дата засідання не відома.

В очікуванні на призначення суду сам Онищенко перебуває під вартою, пишуть журналісти.

Нагадаємо, за версією слідства, народний депутат VII і VIII скликань Олександр Онищенко є засновником та керівником злочинної організації, учасники якої в період з січня 2013 року по червень 2016 року протиправно заволоділи понад 1,6 млрд грн від реалізації природного газу. Внаслідок таких дій ПАТ "Укргазвидобування" (100% акцій належать державній НАК "Нафтогаз України") спричинено збитки в сумі більш ніж 740 млн грн.

Загалом слідство встановило причетність до участі у "газовій схемі" 29 осіб. З-поміж них — двоє близьких людей, які виконували роль співорганізаторів, решта — працівники ПАТ "Укргазвидобування", юрист, фінансисти, керівники компаній тощо.

Про це повідомляє unn.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах