Політика  |  03.08.19  |  субота
 

ДУС розкрив мільйонні витрати Зеленського в Канаді

Витрати на візит Президента в Канаду 1-3 липня, де він брав участь в міжнародній конференції з підтримки реформ в Україні і зустрічався з канадським прем’єр-міністром Джастіном Трюдо, склали 3,5 млн гривень. Найдорожче обійшлося авіаперевезення офіційної делегації – 2 млн 757 тис. грн

Згідно з відповіддю Державного управління справами на запит «Українських Новин», відрядження склали 16,7 тис. доларів і 90,6 тис. гривень (всього 528 тис. гривень за курсом на 1 липня). Добові витрати делегації склали 2,8 тис. доларів (73,3 тис. гривень), в тому числі Зеленського – 180 доларів (4,7 тис. гривень). Проживання членів делегації склало 4,9 тис. доларів (128,3 тис. гривень). Сумарно це майже 3,5 млн гривень.

Згідно з інформацією, до складу делегації крім Президента і першої леді Олени Зеленської входили: керівник Офісу Президента Андрій Богдан, його заступники Вадим Пристайко та Олексій Гончарук, помічники Президента Сергій Шефір та Андрій Єрмак, міністр фінансів Оксана Маркарова, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов і посол України в Канаді Андрій Шевченко. Також главу держави супроводжували керівники трьох департаментів Офісу Президента, співробітник державного управління справами та три консультанти прес-служби.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський, який вранці 2 липня прилетів до Канади, за підсумками переговорів з канадським прем’єр-міністром Джастіном Трюдо заявив, що Канада має намір спростити в’їзд для українців і розширити угоду про зону вільної торгівлі з Україною. Крім того, Україна поглибить співпрацю з Канадою у військовій сфері.

Про це повідомляє UA.News

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах