Політика  |  11.12.19  |  середа
 

Профільний комітет Ради рекомендував продовжити закон про особливий статус Донбасу

Комітет Верховної Ради з питань організації місцевого самоврядування рекомендував парламенту продовжити ще на рік дію закону про особливий статус Донбасу.

Таке рішення ухвалили члени профільного комітету на засіданні в середу, 11 грудня.

Депутати рекомендували парламенту включити до порядку денного на четвер, 12 грудня, і прийняти законопроект № 2569.

Перший заступник голови фракції Слуга народу Олександр Корнієнко вважає, що депутатам вдасться завтра проголосувати за цей законопроект.

«Ми фактично не змінюємо слова, міняємо тільки цифри, це така компромісна позиція. Сам закон ми будемо починати розробляти»,

— сказав він.

За словами Корнієнка, продовження закону про особливий статус Донбасу до 31 грудня 2020 року дасть час на розробку нового закону. За його оцінкою, він буде готовий через півроку-рік.

Законопроект № 2569 приймається, «щоб дати собі час розробити новий закон, але в цей час повинен бути законодавчо забезпечений Мінський процес», додав нардеп.

Члени профільного комітету Ради від Голосу і Батьківщини заявили, що їхні фракції не будуть голосувати за даний законопроект.

Нагадаємо, що голова фракції Слуга народу Давид Арахамія і його перший заступник Олександр Корнієнко зареєстрували зміни до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей.

За словами Корнієнка, документ стосується продовження дії закону про особливий статус Донбасу до кінця 2020 року.

Про це повідомляє nv.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах