Політика  |  12.12.19  |  четвер
 

Білий дім пояснив затримку військової допомоги Україні

У адміністрації Трампа не вважають затримку допомоги політичним кроком.

Генеральний радник Адміністративно-бюджетного управління (OMB) Білого дому пояснив причини затримки військової допомоги Україні. Про це повідомляє американське видання The Hill.

У звіті, який було підготовано у відповідь на запит Рахункової палати США, йдеться про те, що військова допомога Україні була затримана з метою вивчення питання, чи відповідають дії Києва політиці Сполучених Штатів. Також у Білому домі заперечують, що заморозка допомоги була політичним кроком.

"Протягом десятиліть OMB регулярно використовувало свої повноваження з розподілу, щоб запобігти (неефективному - ред.) використанню коштів ... Часто під час керування асигнуваннями OMB повинна ненадовго призупинити правоздатність агентства направляти ці кошти з ряду причин, в тому числі для забезпечення їх ефективного витрачання відповідно до законодавчих директив або для оцінки того, чи повинні кошти використовуватися для конкретної діяльності і яким чином",

- пояснюють у Білому домі.

У виданні зазначають, що військова допомога Україні блокувалася 8 разів у впродовж серпня-вересня. Востаннє військова допомога була заблокована 10 вересня, однак її майже відразу розморозили.

Крім того, затримка військової допомоги Україні знаходиться у центрі розслідування в рамках процедури імпічменту президета Трампа. Демократи вважають, що за допомогою військової допомоги Трамп здійснював тиск на українську владу.

Про це повідомляє rbc.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах