Політика  |  15.10.19  |  вівторок
 

До Одеси прибув американський ракетний есмінець "Портер"

Як повідомили у прес-службі МОУ, до Одеси прибув американський ракетний есмінець "Портер".

ʺПортерʺ — частий гість у нашому регіоні. Зокрема це вже сьомий візит американського військового корабля в Чорне море з початку 2019 року і другий — до Одеси, перший відбувся у серпні. Торік есмінець брав участь у щорічних навчаннях ʺСі Бриз-2018ʺ.

Відвідування американським есмінцем Чорного моря — це плановий захід, націлений на те, щоб показати прихильність Вашингтона до вільного судноплавства.

Під час візиту американського есмінця до Одеси в рамках українсько-американського двостороннього співробітництва відбудеться ряд запланованих заходів, зокрема він візьме участь у тренуваннях типу PASSEX і традиційно, між екіпажами кораблів двох країн відбудуться спортивні змагання.

Нагадаємо, що ʺПортерʺ – 28-й корабель класу ʺАрлі Беркʺ (Arleigh Burke) ВМС США, названий на честь знаменитої американської династії морських офіцерів. Основне озброєння есмінця – 90 ракетних пускових установок, в яких можуть розміщуватись зенітні і протичовнові ракети, а також крилаті ракети ʺТомагавкʺ. Управління озброєнням корабля здійснює система ʺІджисʺ. У 2013 році корабель був модернізований, тепер він здатний нести ракети SM-3, призначені для боротьби з балістичними ракетами і супутниками на навколоземній орбіті.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах