Політика  |  15.04.18  |  неділя
 

Діти сирійського президента відпочивали в анексованому Криму

Про цей факт стало відомо зараз, зі слів депутата Державної думи Російської Федерації Дмитра Сабліна.

Він зазначає, що діти глави Сирії Башара Асада в минулому році відпочивали в таборі "Артек", розташованому на Кримському півострові.

Саблін розповів, що діти сирійського президента активно цікавляться політикою, в тому числі подіями, що відбуваються в Росії, а також будівництвом Кримського моста.

Як раніше повідомлялося, Сполучені Штати разом з Великобританією і Францією завдали ракетні удари по території Сирії, зокрема по її столиці - Дамаску. Першим про атаку проти режиму сирійського президента Башара Асада заявив Дональд Трамп. З його слів, він наказав знищити об'єкти, які потенційно можуть виробляти хімічну зброю на сирійській території.

13-го квітня, в США відбулося засідання Радбезу ООН через хімічну атаку в Сирії. Генсек ООН Антоніу Гутерреш закликав всі країни, які беруть участь у врегулюванні сирійського конфлікту, уникати радикальних заяв і намагатися знайти безпечні рішення без використання військової сили. Він підкреслив, що перша група фахівців місії Організації по забороні хімічної зброї вже вирушила до Сирії, а друга поїде туди у найближчі дні.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах