Політика  |  17.10.19  |  четвер
 

«День за два». Разумков відзвітував про 50 днів роботи Ради в стилі Зе-команди (Відео)

Дмитро Разумков, спікер Верховної Ради, опублікував відеоролик, в якому стилі Зе-команди відзвітував про перші 50 днів роботи парламенту нового скликання.

Відео було опубліковано сьогодні на сторінці голови Ради в Facebook. У ньому глава парламенту зробив акцент на продуктивності роботи парламенту.

Зокрема, він вказав, що за 50 днів роботи в парламенті було розглянуто 209 законопроектів, 56 з яких були прийняті в цілому. Ще 16 прийняли в першому або другому читаннях.

"Зазвичай перші підсумки роботи підводяться після 100 днів. Але Верховна Рада дев’ятого скликання живе в так званому турборежимі, у нас фактично день за два. Тому і підсумки роботи ми підводимо в два рази швидше", — сказав Разумков на початку відео, сидячи в автомобілі.

У своєму зверненні спікер сказав, що парламент взяв дуже непоганий темп. При цьому він вважає, що роботу Ради потрібно вважати не революційною, а еволюційною.

Крім нього у відео показані інші представники фракції «Слуга народу», які розповідають про окремі законопроекти, прийняті Радою.

Про це повідомляє racurs.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах