Політика  |  12.07.18  |  четвер
 

Будапешт відмовився підтримувати зближення Києва з НАТО

Влада Угорщини не має наміру підтримувати зближення України з НАТО до тих пір, поки не відбудеться поліпшення ситуації з нацменшинами.

Про це зазначається в заяві глави угорського зовнішньополітичного відомства Петера Сийярто, опублікованого на сайті МЗС Угорщини. За його словами, країна, яка заявляє про європейські та євроатлантичні прагнення, не може допустити поширення ультранаціоналістичних настроїв, спрямованих проти нацменшин.

"Угорщина дала зрозуміти, що ні в якому разі не може підтримати зближення України, поки ситуація в цій сфері не покращиться",

- заявив Сийярто.

Також він підкреслив, що угорська влада продовжить захищати угорців в Україні до надання їм Києвом юридичних гарантій. Варто відзначити, що напередодні на саміті НАТО було прийнято документ, що підтверджує євроатлантичні прагнення України.

Як відомо, раніше Угорщина скасувала вето на проведення окремої зустрічі глав країн-членів НАТО за участю українського президента Петра Порошенка, але продовжує блокувати роботу двосторонньої комісії Україна-НАТО.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1007

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах