Політика  |  22.03.19  |  п'ятниця
 

Бойко у Москві зустрівся з Медведєвим

Кандидата у президенти України супроводжував голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

Юрій Бойко 22 березня з'їздив у Москву, де зустрівся із прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим.

Про це повідомляє ВВС.

На відкритій частині зустрічі політики обговорювали "газові" питання. Зокрема, прем'єр РФ нагадав, що у 2019-му завершується дія контракту про транзит російського газу через Україну, але Росія ще до цього часу не отримала від української влади "серйозних сигналів на цю тему".

На це Бойко зазначив, що готовий запропонувати й розглянути різні взаємовигідні варіанти контракту за транзитом після закінчення чинного контракту.

Кандидат у президенти також назвав реверс російського газу в Україну "ненормальним", а посередників постачання - "незрозумілими".

Нагадаємо, після 2014 року Україна купує реверсний газ у Словаччині, Польщі, Угорщині.

Крім того, Віктор Медведчук наголосив, що постачання російського газу напряму дозволить знизити тарифи для населення та промисловості. Він вважає, що треба  створити газотранспортний консорціум для управління ГТС України у складі НАК "Нафтогаз України" і "Газпром".

Загалом політики домовились обговорити "газові" питання" на закритій частині зустрічі.

Агентство зазначає, Юрій Бойко під час переговорів з Медведєвим жодного слова  про анексований Крим чи війну на Донбасі не сказав.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах