Політика  |  05.09.19  |  четвер
 

Віцепрезидент США прилетів до Лондона, щоб підтримати Джонсона з Brexit

Візит американського віцепрезидента Майка Пенса в Лондон, куди він напередодні прибув з Ісландії, має на меті допомогти британському прем’єру Борису Джонсону у його протистоянні з парламентом.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Коли його запитали у Рейк’явіку, чи адміністрація президента Дональда Трампа на стороні Джонсона в умовах хаосу з Brexit, Пенс відповів, что Сполучені Штати у підтримці непохитні, пише  Washington Post.

При цьому віцепрезидент дав ясно зрозуміти, что для Європейського Союзу вкрай важливо вести переговори з новим прем'єром Великої Британії.

Напередодні президент Трамп відповідаючи на питання про те, що він думає про майбутнє Джонсона, заявив, що він його друг.

«Борис знає, як перемогти. Не турбуйтеся про нього», - сказав Трамп.

Палата громад британського парламенту 4 вересня більшістю в 29 голосів схвалила законопроєкт, покликаний не допустити виходу країни з Євросоюзу 31 жовтня без угоди.

Документ підтримала переважна більшість депутатів від опозиції, а також понад 20 депутатів, яких напередодні виключили з фракції Консервативної партії – після того, як вони підтримали розгляд законопроекту всупереч позиції прем’єр-міністра Бориса Джонсона.

Законопроект передбачає, що якщо до 19 жовтня Британія не укладе з ЄС угоду про Brexit, прем’єр буде зобов’язаний попросити Євросоюз про чергове перенесення його дати – з 31 жовтня на 31 січня 2020 року.  

Про це повідомляє ZIK

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e