Політика  |  31.10.19  |  четвер
 

Абсолютно останній термін: Джонсон обіцяє Brexit до січня

Прем'єр-міністр уряду Великої Британії Борис Джонсон пообіцяв втілити в життя Brexit до січня, встановивши новий "абсолютно останній" термін виходу країни з Європейської спільноти.

Про це інформує The New European.

"Борис Джонсон пообіцяв виконати Brexit до січня, як абсолютного кінцевого терміну - у день, коли він востаннє зобов'язався вивести Велику Британію з ЄС",

- йдеться у повідомленні.

Джонсон, який раніше обіцяв, що Велика Британія вийде з ЄС до кінця жовтня, поклав провину за невдалу спробу вийти з Євроспільноти на парламент, де мають більшість депутати, які налаштовані проти Brexit.

"Просто там занадто багато людей, які свідомо противляться Brexit, які хочуть зірвати його. Це була воля народу. Люди за це проголосували досить значною більшістю, а парламент просто чинить опір їх волі",

- сказав Джонсон журналістам під час візиту до лікарні Адденбрука у Кембриджі.

Як повідомлялося, у понеділок, 29 жовтня, президент Європейської ради Дональд Туск повідомив, що країни ЄС погодилися відтермінувати вихід Великої Британії до 31 січня 2020 року. Того ж дня Палата громад парламенту Великої Британії схвалила у другому читанні урядовий законопроєкт, що передбачає позачергові вибори депутатів 12 грудня.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1463

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e