Політика  |  01.12.17  |  п'ятниця
 

Бійці АТО пікетували мерію через мапу з визнаними "ЛНР" і "ДНР"

Обурені вчорашнім інцидентом, що виник на Безпековому форумі через використання мапи з позначеннями невизнаних "народних" республік, учасники АТО вимагали відставки Адрія Садового.

Відтак, у п'ятницю, 1 грудня військові зібралися біля львівської Ратуші на акцію протесту проти проявів сепаратизму. Учасники пікету вважають, що хтось з виконавців, не розібравшись у ситуації, взяв мапу з іноземного сайту. При цьому вони закликали мера Львова "включити клепку і перевіряти своїх виконавців".

Андрія Садового у Ратуші не було, тож, зачитавши звернення, пікетувальники передали його у канцелярію ЛМР.

"Ми, ті, що стояли і стоїмо на сході України, борючись з російськими регулярними військами та їхніми найманцями вкрай розлючені тим несподіваним фактом, який став для нас, як ніж у спину від тих людей, які позиціонують себе патріотами. На Безпековому формі організатори презентували карту України, де замість позначок про зону АТО та окупованих територій Донеччини і Луганщини, були "PEOPLE’S REBUPLICS OF DONETSK AND LUHANSK" (НАРОДНІ РЕСПУБЛІКИ ДОНЕЦЬКА ТА ЛУГАНСЬКА), що апріорі є їхнім визнанням",

– йдеться у тексті заяви.

На думку активістів, випадковість такої помилки не є підставою для її безкарності, оскільки інцидент може серйозно вплинути на ситуацію на загальнодержавному рівні. Відтак військові вимагають притягнення до відповідальності осіб, "які у Львові є апологетами гібридної війни проти України та українців". При цьому учасники АТО пообіцяли не вдаватися до радикальних дій і діяти виключно у правовому полі.

Як повідомлялося, в СБУ пообіцяли перевірити факти навколо скандалу на Безпековому форумі.

Слідчі повинні опитати організаторів форуму та усіх осіб, причетних до можливого посягання на суверенітет та територіальну цілісність України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...