Політика  |  10.02.19  |  неділя
 

Аваков засудив штаби кандидатів за розпалення ненависті

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів громадськості про інциденти під час виборчої кампанії та закликав штаби кандидатів припинити неправомірну діяльність проти інших.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

У неділю, 10 лютого, Аваков обурено озвучив, що не влаштовує його у роботі штабів кандидатів у Президенти-2019. Глава МВС звинуватив їх у розпалюванні ненависті в суспільстві.

Аваков засудив штаби в лицемірстві та брехні, звернувши увагу на дії, на його думку, недостойні політиків.

"Це робота штабів така? Розмотувати донезмоги спіраль ненависті в суспільстві?... Штаби політиків!? Адже це ви, які називають себе чесними і прекрасними – посилаєте бойовиків один на одного, платите за це брудні гроші... А при світлі дня – в підсумку ми зустрічаємося з респектабельними, шанованими людьми з політичних штабів, які дають команди і наймають людей робити ницості!"

– зазначив Аваков.

Міністр зазначив, що наразі політична діяльність та виборчі кампанії не відповідають очікуваному рівню

"Це не політика, і не виборча кампанія – це бл*дство",

- написав Аваков.

Глава МОЗ повідомив про свавілля на мітингах та наголосив на тому, що часто-густо мітингарі приносять на виступи зброю та зеленку.

"В 4 містах протягом одного дня вилучали зеленку у різного роду активістів... З глузду з’їхали зовсім? Мені зателефонував один товариш – це, каже, свавілля, чому поліція виводить з мітингу кандидата Х. людей? Вони ж просто стоять і не нападають поки ні на кого. Обурюється. А те, що в кишенях у порученців одного штабу проти іншого, які "просто стоять" – фінка і кастет з петардою, газ черемха і флакони з зеленкою – серед збору тисячі людей – нічого?",

– повідомив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ закликав політиків та штаби конкурентів зупинитися та вести чесну конкуренцію, а не проміняти все на ненависть та підлі провокації.

"Адже це так приємно – чесно виграти вибори",

- зазначив він.

Нагадаємо, що Ваші Новини впровадили нову рубрику "Ваш Кандидат", у якій розповідаються всі переваги та недоліки кандидатів у Президенти-2019 - Володимира Зеленського, Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко та Юрія Бойка.

 
 

Коментарі (13) перегляди: 1059

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах